Kinderkerk/Children’s church


De kinderkerk start iedere eerste zondag van de maand om 10.45 uur in de Sint Laurentiuskerk aan het Verdronkenoord in Alkmaar. Er is bewust gekozen om deze kinderkerk tegelijk te plannen met de Eucharistieviering. Zo kunnen ouders rustig en met aandacht de mis vieren en duiken hun kinderen in een Bijbel- of heiligenverhaal op een manier die bij hun leeftijd past.

De kinderkerk is tweetalig, dus ook in het Nederlands.
Aanmelden is niet nodig. De kinderkerk is in de Matthiaszaal.

Op 7 januari is het thema: “Drie wijzen” (“Drie koningen”).

The children’s church starts every first Sunday of the month at 10:45 a.m. in the Sint Laurentiuskerk on Verdronkenoord in Alkmaar. A conscious choice was made to schedule this children’s church at the same time as the Eucharist. This allows parents to celebrate Mass quietly and with attention while their children dive into a Bible or saints’ story that is suitable for their age.

Registration is not necessary. The children’s church is in the Matthiaszaal.

January’s theme: “Three wise men”

Nieuwsbrief