Familieviering Pius X 60 jaar in samenwerking met de” Jongerenkerk”

28 augustus 2022

In aanwezigheid van pastor Franklin Brigitha, een heel volle kerkgemeenschap en als voorgangers pastor J. van der Plas en pastor H. Slot zong het koor veel herkenbare liederen uit hun repertoire. Hun kinderen stonden zich te verdringen bij de voordeur om de boekjes aan de parochianen kwijt te raken  en zij assisteerden met de collecte.

Het thema van de eucharistieviering was: Iedereen hoort erbij.

Met het enorme enthousiasme van dirigente Ingrid Prins en begeleiding van het combo Ronald van leeuwen met gitaar, Martin Leurs  als toetsenist en drummer Gerrie Stam, klonken de liederen als vanouds. Na afloop werd ieder bedankt onder luid applaus en hier en daar werd een traantje weggepinkt. Toen was er koffie..!

Meer nieuws

Ochtendgebed van donderdag 22 september

Op donderdag 22 september wordt het ochtendgebed weer gebeden. Ochtendgebed van […]

22 sep

Het Mirakel van oktober en november 2022 is verschenen

Het Mirakel voor de maanden oktober en november 2022 is […]

21 sep
17 sep

Nieuwsbrief 19 van 16 september 2022 is verschenen

Nieuwsbrief 19 van 16 september 2022 is verschenen is verschenen. Veel […]

16 sep

Livestream Eucharistieviering op zondag 18 september

De vieringen kunt u (ook) volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Kies voor […]

16 sep

Nieuwsbrief 18 van 2 september 2022 is verschenen

Nieuwsbrief 18 van 2 september 2022 is verschenen is verschenen. Veel […]

2 sep

21 augustus: Viering Pius 60 jaar

Zondag 21 augustus j.l. werd het 60-jarig jubileum gevierd van […]

24 aug