Nieuwsbrief 16 van 23 juni 2023 is verschenen

23 juni 2023

Nieuwsbrief 16 van 23 juni 2023 is verschenen. 

Alstublieft, hier is nieuwsbrief 16 voor u.

Parochieblad “Het Mirakel” voor de maanden juli t/m september is verschenen. In deze nieuwsbrief de link om het blad online te lezen of om het blad als PDF te lezen. Twee keer Pastor Henny Slot op de foto in een bericht en daar is ook wel alle reden toe. Op 2 juli viert hij zijn 55-jarig priesterjubileum. De viering is in de Pius X.

We blikken terug naar 18 juni toen in een pontificale viering de Martelaren van Alkmaar werden herdacht. Op 25 juni is er een gezinsviering in de H. Mariakerk en op 2 juli is er een Engelstalige viering in de St. Laurentiuskerk.

Het eerste orgelconcert op 3 juli staat voor de deur. Het proces voor de zaligverklaring (eerst volgt de eerbiedwaardigverklaring) van ook ons “Heilig Bruurke” Everardus Witte is op 20 juni opnieuw heropend. Voor zover mogelijk blijven we dit volgen. Voor nu een verslag en een mooie fotoserie van de zitting.

Veel leesplezier!

De volgende nieuwsbrief verschijnt op 7 juli 2023.

Voor de vaste abonnees: geen nieuwsbrief in uw mailbox? Kijk in de spambak van het emailprogramma.

Meer nieuws

Nieuwsbrief 14 van 21 juni 2024 is verschenen

Nieuwsbrief 14 van 21 juni 2024 is verschenen.  De doorgaans […]

21 jun

Ochtendgebed van donderdag 20 juni 2024

Op donderdag 20 juni 2024 wordt het ochtendgebed gebeden. Ochtendgebed […]

20 jun

Verslag 9 juni: Muziek door mensen van De Blije Mare voor mensen van De Blije Mare

Het was een geweldig succes, het Jubileumconcert zondagmiddag 9 juni […]

12 jun

Nieuwsbrief 13 van 7 juni 2024 is verschenen

Nieuwsbrief 13 van 7 juni 2024 is verschenen.  Alstublieft, op […]

7 jun

Terugkijken op het H. Vormsel van 1 juni

Liesbeth van Gool schrijft regelmatig een blog voor de website […]

4 jun

Gewijzigde aanvangstijd viering 2 juni 2024 in St. Laurentiuskerk

De aanvangstijd van de viering op zondag 2 juni in […]

30 mei

Vormselviering verplaatst naar H. Laurentiuskerk Oudorp

De vormselviering van zaterdag 1 juni is verplaatst naar de […]

28 mei