Nieuwsbrief 5 van 23 februari 2024 is verschenen

23 februari 2024

Nieuwsbrief 5 van 23 februari 2024 is verschenen. 

Alstublieft, hier is de vijfde nieuwsbrief van 2024 met een nieuwe uitgave van parochieblad Het Mirakel voor de maanden maart en april. Al bijna een traditie: op de middenpagina’s de kruiswegstaties uit één van onze kerken. Dit jaar de staties uit de H. Laurentiuskerk in Oudorp.

De nieuwsbrief begint echter met een brief van het pastoraal team en parochiebestuur over de toekomstige ontwikkelingen binnen de parochies en het samenwerkingsverband van de r.k.-parochies in de regio.

Verder in deze nieuwsbrief onder meer: de actie Kerkbalans in de parochie gaat van start. In de H. Mariakerk is op 25 februari een gezinsviering en op 3 maart de Engelstalige viering in de St. Laurentiuskerk. De Vastenactie loopt ook en u kunt weer loten kopen voor de Stichting Lourdes Actie Alkmaar (meer over het Lourdeswerk in Alkmaar leest u ook in Het Mirakel). Dan is er nog nieuws vanuit het Heiligdom O.L.V. ter Nood in Heiloo en van Alkmaarse Raad van Kerken.

De volgende nieuwsbrief ontvangt u op vrijdag 8 maart 2024 en dan voor een keer ’s morgens.

Voor de vaste abonnees: geen nieuwsbrief in uw mailbox? Kijk in de spambak van het emailprogramma.

Meer nieuws

Ochtendgebed van donderdag 25 april 2024

Op donderdag 25 april 2024 wordt het ochtendgebed gebeden. Ochtendgebed […]

25 apr

Nieuwsbrief 9 van 19 april 2024 is verschenen

Nieuwsbrief 9 van 19 april 2024 is verschenen.  Alstublieft, hier […]

19 apr

Vrijwilligers gevraagd voor processie op 5 mei 

Zet 5 mei in uw agenda en loop mee in […]

16 apr

Verkoop Lourdesloten op zondag 21 april

Op zondag 21 april a.s. worden na de vieringen Lourdesloten […]

10 apr

Nieuwsbrief 8 april 2024 is verschenen

Nieuwsbrief 8 van 5 april 2024 is verschenen.  Alstublieft, hier […]

5 apr

Nieuws vanuit de Catechesegroepen Eerste Communie en Vormsel (Update met blog van 5 april)

Liesbeth van Gool schrijft regelmatig een blog voor de website […]

5 apr

Nieuwsbrief Goede Week van 27 maart 2024 is verschenen

Nieuwsbrief Goede Week van 27 maart 2024 is verschenen.  Een […]

27 mrt