Nieuwsbrief 5 van 23 februari 2024 is verschenen

23 februari 2024

Nieuwsbrief 5 van 23 februari 2024 is verschenen. 

Alstublieft, hier is de vijfde nieuwsbrief van 2024 met een nieuwe uitgave van parochieblad Het Mirakel voor de maanden maart en april. Al bijna een traditie: op de middenpagina’s de kruiswegstaties uit één van onze kerken. Dit jaar de staties uit de H. Laurentiuskerk in Oudorp.

De nieuwsbrief begint echter met een brief van het pastoraal team en parochiebestuur over de toekomstige ontwikkelingen binnen de parochies en het samenwerkingsverband van de r.k.-parochies in de regio.

Verder in deze nieuwsbrief onder meer: de actie Kerkbalans in de parochie gaat van start. In de H. Mariakerk is op 25 februari een gezinsviering en op 3 maart de Engelstalige viering in de St. Laurentiuskerk. De Vastenactie loopt ook en u kunt weer loten kopen voor de Stichting Lourdes Actie Alkmaar (meer over het Lourdeswerk in Alkmaar leest u ook in Het Mirakel). Dan is er nog nieuws vanuit het Heiligdom O.L.V. ter Nood in Heiloo en van Alkmaarse Raad van Kerken.

De volgende nieuwsbrief ontvangt u op vrijdag 8 maart 2024 en dan voor een keer ’s morgens.

Voor de vaste abonnees: geen nieuwsbrief in uw mailbox? Kijk in de spambak van het emailprogramma.

Meer nieuws

Vertrek Pastoor Franklin Brigitha per 1 oktober 2024

Alkmaar, 5 juli 2024 Beste parochianen, Zo vlak voor de […]

5 jul

Het Mirakel juli-september 2024 is verschenen

Het parochiemagazine Het Mirakel voor de maanden juli, augustus en […]

28 jun

Nieuwsbrief 15 van 28 juni 2024 is verschenen

Nieuwsbrief 15 van 28 juni 2024 is verschenen.  Een nieuwsbrief […]

28 jun

Nieuwsbrief 14 van 21 juni 2024 is verschenen

Nieuwsbrief 14 van 21 juni 2024 is verschenen.  De doorgaans […]

21 jun

Verslag 9 juni: Muziek door mensen van De Blije Mare voor mensen van De Blije Mare

Het was een geweldig succes, het Jubileumconcert zondagmiddag 9 juni […]

12 jun

Nieuwsbrief 13 van 7 juni 2024 is verschenen

Nieuwsbrief 13 van 7 juni 2024 is verschenen.  Alstublieft, op […]

7 jun

Terugkijken op het H. Vormsel van 1 juni

Liesbeth van Gool schrijft regelmatig een blog voor de website […]

4 jun