Paasactie van de ARK 2022: tweevoudig dank

12 mei 2022

De paasactie van de ARK, waarbij dit jaar opnieuw op bijna 400 adressen bonnen voor supermarkten werden bezorgd, is goed verlopen. De eerste dank betreft die van de ontvangers. Direct of via de organisaties die de aanmeldingen voor de actie verzorgden, bereikten ons blije reacties. Een voorbeeld:  “Lieve mensen, Ik waardeer het enorm dat u een kaartje van de jumbo heeft gegeven om iets (lekkers) te kunnen kopen. Het is niet altijd makkelijk en dan kan zo’n liefdevol gebaar heel veel betekenen. Dus bij deze, ontzettend bedankt!!!”

De tweede dank geldt alle particulieren en instanties die een bedrag overmaakten om de paasactie te kunnen bekostigen. We weten nooit van te voren hoeveel geld hiervoor binnenkomt maar we starten steeds in het vertrouwen dat het met de financiële kant van de actie ook wel goed komt. En het kwam goed.
Hartelijk dank daarvoor.

Namens het paasactieteam van de ARK,
Ria de Rijke

Meer nieuws

Ochtendgebed van donderdag 22 september

Op donderdag 22 september wordt het ochtendgebed weer gebeden. Ochtendgebed van […]

22 sep

Het Mirakel van oktober en november 2022 is verschenen

Het Mirakel voor de maanden oktober en november 2022 is […]

21 sep
17 sep

Nieuwsbrief 19 van 16 september 2022 is verschenen

Nieuwsbrief 19 van 16 september 2022 is verschenen is verschenen. Veel […]

16 sep

Livestream Eucharistieviering op zondag 18 september

De vieringen kunt u (ook) volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Kies voor […]

16 sep

Nieuwsbrief 18 van 2 september 2022 is verschenen

Nieuwsbrief 18 van 2 september 2022 is verschenen is verschenen. Veel […]

2 sep

Familieviering Pius X 60 jaar in samenwerking met de” Jongerenkerk”

In aanwezigheid van pastor Franklin Brigitha, een heel volle kerkgemeenschap […]

28 aug