Paasactie van de ARK 2022: tweevoudig dank

12 mei 2022

De paasactie van de ARK, waarbij dit jaar opnieuw op bijna 400 adressen bonnen voor supermarkten werden bezorgd, is goed verlopen. De eerste dank betreft die van de ontvangers. Direct of via de organisaties die de aanmeldingen voor de actie verzorgden, bereikten ons blije reacties. Een voorbeeld:  “Lieve mensen, Ik waardeer het enorm dat u een kaartje van de jumbo heeft gegeven om iets (lekkers) te kunnen kopen. Het is niet altijd makkelijk en dan kan zo’n liefdevol gebaar heel veel betekenen. Dus bij deze, ontzettend bedankt!!!”

De tweede dank geldt alle particulieren en instanties die een bedrag overmaakten om de paasactie te kunnen bekostigen. We weten nooit van te voren hoeveel geld hiervoor binnenkomt maar we starten steeds in het vertrouwen dat het met de financiële kant van de actie ook wel goed komt. En het kwam goed.
Hartelijk dank daarvoor.

Namens het paasactieteam van de ARK,
Ria de Rijke

Meer nieuws

Herdenking Mirakel van Bergen op 29 mei

Op 29 mei 1422 vond het Mirakel van Bergen plaats, […]

26 mei

Geen vieringen in Alkmaar op zondag 29 mei

Op zondag 29 mei zijn er geen vieringen in de […]

23 mei

Livestream op zondag 5 juni

De vieringen kunt u (ook) volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Kies voor […]

19 mei

Nieuwsbrief 11 van 15 mei 2022 is verschenen

Nieuwsbrief 11 van 13 mei 2022 is verschenen is verschenen. Veel […]

13 mei

4 en 5 juni: Kaeskoppenstad

(Foto is afkomstig uit en van de voorafgaande jaren) Op […]

10 mei

Nieuwsbrief 10 van 29 april 2022 is verschenen

Nieuwsbrief 10 van 29 april 2022 is verschenen is verschenen. Veel […]

29 apr

Mei – Mariamaand

“Onze Heilige Moeder Maria is door God geplaatst in de […]

25 apr