Stichting Present Alkmaar is naar u op zoek!

21 oktober 2021

Stichting Present Alkmaar werkt als een makelaar. De lokale stichting organiseert projecten waarbij het aanbod van vrijwilligers gekoppeld wordt aan hulpvragen voor hulpontvangers/cliënten vanuit de hulpverlening. Twee bestuursleden van Stichting Present Alkmaar zijn parochiaan en willen graag de verbinding tussen Stichting Present en de Dominicusparochie versterken. We willen onze naastenliefde in praktijk brengen en zien Stichting Present als een goede partner.

Geboden hulp is praktisch (behangen, schilderen, vloer leggen, hulp bij verhuizing), groen (opknappen van een tuin) of sociaal (kook-, wandel- en spelactiviteiten).

Vrijwilligers kunnen zich eenmalig, voor een dag of dagdeel inzetten via Present. Ze kunnen kiezen bij wat voor soort hulpvraag ze willen helpen en wanneer. Ze kunnen zich als groep aanmelden maar het is ook mogelijk individueel iets te doen. Heeft u meer tijd om u in te zetten, dan kunt u deel uitmaken van onze flex-groep. Als flexer kunt u helpen wanneer u wilt en wanneer het uitkomt.

Ontvangers van hulp hebben een beperkt of geen sociaal netwerk, onvoldoende financiële middelen en/of gezondheid om het werk zelf uit te (laten) voeren. De hulpvraag komt altijd binnen via een maatschappelijke organisatie of hulpverlener. De geboden hulp maakt verschil in het leven van diegene die de hulp ontvangt. We helpen op basis van gelijkwaardigheid en zoeken waar mogelijk ook ontmoeting tijdens de werkzaamheden.

Door het stijgende aantal hulpvragen die we momenteel ontvangen zijn we op zoek naar individuele vrijwilligers en vrijwilligersgroepen. Zou u zich willen inzetten voor een Present project?

Aanmelden met uw groep, wijkkring, team, gezin, collega’s via: https://stichtingpresent.nl/alkmaar/aanmelden/als-groep/

Aanmelding individueel voor het flex-team via:

https://stichtingpresent.nl/alkmaar/aanmelden/als-individu/

Voor meer informatie: www.presentalkmaar.nl

Voor vragen: info@presentalkmaar.nl of telefonisch: Mieke Johnson, algemeen coördinator 06-45334719 (ma, di, do).

Meer nieuws

Nieuwsbrief 14 van 26 mei 2023 is verschenen

Nieuwsbrief 14 van 26 mei is verschenen is verschenen. Veel leesplezier! […]

26 mei

Ochtendgebed van donderdag 25 mei 2023

Op donderdag 25 mei 2023 wordt het ochtendgebed gebeden. Ochtendgebed […]

25 mei

Nieuwsbrief 13 van 12 mei 2023 is verschenen

Nieuwsbrief 13 van 12 mei is verschenen is verschenen. Veel leesplezier! […]

12 mei

In processie door Alkmaar op 7 mei

Op zondag 7 mei waren wij verzameld in de Grote […]

12 mei

Nieuwsbrief 12 van 28 april 2023 is verschenen

Nieuwsbrief 12 van 28 april is verschenen is verschenen. Veel leesplezier! […]

28 apr

Het Mirakel van mei-juni 2023 is verschenen

Het Mirakel mei – juni 2023 is verschenen Het parochiemagazine […]

21 apr

Nieuwsbrief 11 van 21 april 2023 is verschenen

Nieuwsbrief 11 van 21 april is verschenen is verschenen. Veel leesplezier! […]

21 apr