Stichting Present Alkmaar is naar u op zoek!

21 oktober 2021

Stichting Present Alkmaar werkt als een makelaar. De lokale stichting organiseert projecten waarbij het aanbod van vrijwilligers gekoppeld wordt aan hulpvragen voor hulpontvangers/cliënten vanuit de hulpverlening. Twee bestuursleden van Stichting Present Alkmaar zijn parochiaan en willen graag de verbinding tussen Stichting Present en de Dominicusparochie versterken. We willen onze naastenliefde in praktijk brengen en zien Stichting Present als een goede partner.

Geboden hulp is praktisch (behangen, schilderen, vloer leggen, hulp bij verhuizing), groen (opknappen van een tuin) of sociaal (kook-, wandel- en spelactiviteiten).

Vrijwilligers kunnen zich eenmalig, voor een dag of dagdeel inzetten via Present. Ze kunnen kiezen bij wat voor soort hulpvraag ze willen helpen en wanneer. Ze kunnen zich als groep aanmelden maar het is ook mogelijk individueel iets te doen. Heeft u meer tijd om u in te zetten, dan kunt u deel uitmaken van onze flex-groep. Als flexer kunt u helpen wanneer u wilt en wanneer het uitkomt.

Ontvangers van hulp hebben een beperkt of geen sociaal netwerk, onvoldoende financiële middelen en/of gezondheid om het werk zelf uit te (laten) voeren. De hulpvraag komt altijd binnen via een maatschappelijke organisatie of hulpverlener. De geboden hulp maakt verschil in het leven van diegene die de hulp ontvangt. We helpen op basis van gelijkwaardigheid en zoeken waar mogelijk ook ontmoeting tijdens de werkzaamheden.

Door het stijgende aantal hulpvragen die we momenteel ontvangen zijn we op zoek naar individuele vrijwilligers en vrijwilligersgroepen. Zou u zich willen inzetten voor een Present project?

Aanmelden met uw groep, wijkkring, team, gezin, collega’s via: https://stichtingpresent.nl/alkmaar/aanmelden/als-groep/

Aanmelding individueel voor het flex-team via:

https://stichtingpresent.nl/alkmaar/aanmelden/als-individu/

Voor meer informatie: www.presentalkmaar.nl

Voor vragen: info@presentalkmaar.nl of telefonisch: Mieke Johnson, algemeen coördinator 06-45334719 (ma, di, do).

Meer nieuws

Geen vieringen in Alkmaar op zondag 29 mei

Op zondag 29 mei zijn er geen vieringen in de […]

23 mei

Ochtendgebed van maandag 23 mei

Op maandag 23 mei 2022 wordt het ochtendgebed weer gebeden.   […]

23 mei

Livestream op zondag 22 mei

De vieringen kunt u (ook) volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Kies voor […]

19 mei

Nieuwsbrief 11 van 15 mei 2022 is verschenen

Nieuwsbrief 11 van 13 mei 2022 is verschenen is verschenen. Veel […]

13 mei

Gezinsviering zondag 22 mei in de Mariakerk

Beste ouders, kinderen en andere geïnteresseerden, Vanwege de regioviering die […]

13 mei

Paasactie van de ARK 2022: tweevoudig dank

De paasactie van de ARK, waarbij dit jaar opnieuw op […]

12 mei

4 en 5 juni: Kaeskoppenstad

(Foto is afkomstig uit en van de voorafgaande jaren) Op […]

10 mei