Stichting Present Alkmaar is naar u op zoek!

21 oktober 2021

Stichting Present Alkmaar werkt als een makelaar. De lokale stichting organiseert projecten waarbij het aanbod van vrijwilligers gekoppeld wordt aan hulpvragen voor hulpontvangers/cliënten vanuit de hulpverlening. Twee bestuursleden van Stichting Present Alkmaar zijn parochiaan en willen graag de verbinding tussen Stichting Present en de Dominicusparochie versterken. We willen onze naastenliefde in praktijk brengen en zien Stichting Present als een goede partner.

Geboden hulp is praktisch (behangen, schilderen, vloer leggen, hulp bij verhuizing), groen (opknappen van een tuin) of sociaal (kook-, wandel- en spelactiviteiten).

Vrijwilligers kunnen zich eenmalig, voor een dag of dagdeel inzetten via Present. Ze kunnen kiezen bij wat voor soort hulpvraag ze willen helpen en wanneer. Ze kunnen zich als groep aanmelden maar het is ook mogelijk individueel iets te doen. Heeft u meer tijd om u in te zetten, dan kunt u deel uitmaken van onze flex-groep. Als flexer kunt u helpen wanneer u wilt en wanneer het uitkomt.

Ontvangers van hulp hebben een beperkt of geen sociaal netwerk, onvoldoende financiële middelen en/of gezondheid om het werk zelf uit te (laten) voeren. De hulpvraag komt altijd binnen via een maatschappelijke organisatie of hulpverlener. De geboden hulp maakt verschil in het leven van diegene die de hulp ontvangt. We helpen op basis van gelijkwaardigheid en zoeken waar mogelijk ook ontmoeting tijdens de werkzaamheden.

Door het stijgende aantal hulpvragen die we momenteel ontvangen zijn we op zoek naar individuele vrijwilligers en vrijwilligersgroepen. Zou u zich willen inzetten voor een Present project?

Aanmelden met uw groep, wijkkring, team, gezin, collega’s via: https://stichtingpresent.nl/alkmaar/aanmelden/als-groep/

Aanmelding individueel voor het flex-team via:

https://stichtingpresent.nl/alkmaar/aanmelden/als-individu/

Voor meer informatie: www.presentalkmaar.nl

Voor vragen: info@presentalkmaar.nl of telefonisch: Mieke Johnson, algemeen coördinator 06-45334719 (ma, di, do).

Meer nieuws

Ochtendgebed van donderdag 30 maart 2023

Op donderdag 30 maart 2023 wordt het ochtendgebed gebeden. Ochtendgebed […]

30 mrt

Parochiële Vastenactie voor Oekraïne

Wij maken u attent op de Vastenactie van de parochie. […]

21 mrt

Vacature assistent coördinator Stichting Present Alkmaar

Wij zijn op zoek naar iemand die onze coördinatoren vanaf […]

21 mrt

Diefstal tijdens openstelling St. Laurentiuskerk (update 22 maart 2023)

Onlangs is er helaas misbruik gemaakt van de openstelling van […]

21 mrt

Nieuwsbrief 7 van 17 maart 2023 is verschenen

Nieuwsbrief 7 van 17 maart 2023 is verschenen is verschenen. Veel […]

17 mrt

Creatief voor de Vastenactie en een mandela maken

Een groep parochianen in de St. Laurentiuskerk was afgelopen week […]

16 mrt

Nieuwsbrief 6 van 3 maart 2023 is verschenen

Nieuwsbrief 6 van 3 maart 2023 is verschenen is verschenen. Veel […]

3 mrt