Vier Kerst in 2020

Kerstmis vieren doen we dit jaar anders dan in andere jaren. Dit vanwege de heersende corona-pandemie. In verband met de maatregelen om het virus zijn er geen publiek toegankelijke nachtmissen. De overige vieringen met Kerst worden gevierd met een beperkt aantal personen (maximaal 30 personen). Als u geen kaart of reservering heeft voor deze vieringen, kom dan niet naar de kerk!

Om toch op een zinvolle manier Kerst in de huiselijke sfeer te vieren, attenderen wij u graag op de volgende initiatieven:

Vier Kerstmis

De Nederlandse Bisschoppen nodigen u van harte uit om Kerstmis te vieren, ook al is dit jaar alles anders door Covid-19. Ga naar de website van uw eigen parochie om te kijken of u bij een van de vieringen kunt zijn en wat u daarvoor moet doen. Zijn alle plekken al gereserveerd, vier dan Kerstmis thuis, via de live stream van uw parochie, of voor televisie bij KRO-NCRV op NPO2. Kerstmis is te belangrijk om het niet te vieren. U vindt op deze website handige links en downloads die u helpen om Kerstmis ook thuis te kunnen vieren. Doe mee, Vier Kerstmis!

Link naar website Vierkerstmis.nl

Bekijk onze livestream of een andere livestream of de vieringen op NPO2 (KRO)

Datum Tijdstip Kerk Plaats Link of zender Celebrant
24 december 2020 21:00 Sint Laurentiuskerk Alkmaar Link Facebook

Link Website

Pastoor J.J. van Peperstraten
24 december 2020 23:30 Sint Nicolaasbasiliek Amsterdam NPO2 (KRO)

 

Pastoor E. Fennis
24 december 2020 20:00 Kathedrale Basiliek Sint Bavo Haarlem Link Youtube Bisschop Mgr. Dr. J. Hendriks
25 december 2020 11:00 Sint Laurentiuskerk Alkmaar Link Facebook

Link Website

Pastoor J.J. van Peperstraten
25 december 2020 11:00 Sint Nicolaasbasiliek Amsterdam NPO2 (KRO) Bisschop Mgr. Dr. J. Hendriks
25 december 2020 10:00 Kathedrale Basiliek Sint Bavo Haarlem Link Youtube

Thuisliturgie

Bekijk het Kerstconcert van 16 december

Sint Laurentiuskerk is geopend!

Nieuwsbrief